Nasza firma od lat zajmuje się produkcją opakowań o różnych kształtach i dowolnych wymiarach – pod każdym względem dostosowanych do indywidualnych oczekiwań Klienta. Zajmujemy się realizacją projektów opakowań standardowych, kaszerowanych, a nawet standów. Dzięki zaawansowanej i innowacyjnej linii produkcyjnej, umieszczonej na ponad 3000 m zapewniamy:

Wykonanie szczegółowego projektu

Podczas tworzenia prototypów kartonów korzystamy ze wsparcia sprawdzonych platform Adobe oraz Corel 2.

Doskonałą jakość nadruków

Decyduje o niej między innymi używanie maszyn wykorzystujących 5 kolorów, lakier UV lub dyspersję.

Precyzyjne wycinanie kartonów

Zagwarantowane przez nowoczesne wykrojniki umożliwiające wykonywanie niezwykle dokładnych cięć.

Całkowitą automatyzację produkcji

Możliwą dzięki zastosowaniu nowoczesnego, dedykowanego oprogramowania, nad którego działaniem czuwają nasi fachowcy.

Proces produkcyjny

Idea
Idea

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje naszych Klientów - realizacja nawet najbardziej nietypowych pomysłów zawsze stanowi dla nas ambitne wyzwanie.

Projekt
Projekt

Odpowiednio przygotowany projekt to klucz do stworzenia funkcjonalnych, trwałych i estetycznych opakowań znajdujących zastosowanie w każdej branży.

Prototyp
Prototyp

W trosce o potrzeby naszych Klientów tworzymy prototypy opakowań, aby sprawdzić, czy na pewno będą spełniały wszystkie wymagania określone w zamówieniu.

Realizacja projektu
Realizacja projektu

Podczas produkcji naszych opakowań łączymy wiedzę, doświadczenie oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne w celu uzyskania najlepszych rezultatów.

Gotowy produkt
Gotowy produkt

Finalny projekt naszych działań, czyli wysokiej jakości opakowanie, wyróżnia się wytrzymałością, estetycznym wyglądem i precyzją wykonania.

Masz pytania dotyczące naszych opakowań?

Oferujemy także:

Nietypowe opakowania

Nietypowe opakowania

Opakowania przystosowane do potrzeb Klienta, który może zadecydować o kształcie kartonu, jego wymiarze, kolorze oraz rodzaju wykonanego nadruku.

Wklejanie okienek

Wklejanie okienek

Usługa umożliwiająca wykonanie specjalnych, wklejanych okienek, wpływających na praktyczne zastosowanie opakowań oraz ich estetykę.

Pakowanie automatyczne

Pakowanie automatyczne

Dzięki innowacyjnej linii produkcyjnej wytwarzane przez nas opakowania mogą zostać automatycznie zapakowane, a następnie szybko dostarczone do Klienta.