Opakowania niezbędne w Twojej branży

Nie wiesz, jakie opakowania kartonowe najlepiej sprawdzą się w Twojej działalności?
Wybierz jedną z poniższych kategorii i sprawdź!

Opakowania dla branży spożywczej

Opakowania dla przemysłu spożywczego

Jesteś producentem lub sprzedawcą żywności? Odpowiednio przystosowane opakowania kartonowe pozwolą Ci uzyskać doskonałe parametry przechowywania towarów z przemysłu spożywczego.

Zobacz
Opakowania dla branży motoryzacyjnej

Opakowania dla przemysłu motoryzacyjnego

Opakowania kartonowe, dzięki precyzyjnej konstrukcji i elementom oddzielającym, to najlepszy sposób na zabezpieczenie różnego rodzaju części bez względu na ich ilość, kształt czy rozmiar.

Zobacz
Opakowania dla branży odzieżowej

Opakowania dla przemysłu obuwniczego i odzieżowego

Z myślą o firmach obuwniczych i odzieżowych produkujemy opakowania jednostkowe i zbiorcze ułatwiające transport (wygodne uchwyty) oraz przechowywanie towaru (duża trwałość).

Zobacz
Opakowania dla branży kosmetycznej

Opakowania dla przemysłu kosmetycznego

W branży kosmetycznej  niezbędne są dobrze zabezpieczone kartony wyposażone w odpowiednie przekładki. Ich konstrukcja powinna także umożliwiać szybkie pakowanie i rozpakowywanie towaru.

Zobacz
Opakowania dla branży meblarskiej

Opakowania dla przemysłu meblarskiego

Opakowania kartonowe w branży meblarskiej to gwarancja bezpiecznego przechowywania, przenoszenia oraz przewozu mebli i części do ich montażu o różnych, często nietypowych gabarytach.

Zobacz
Opakowania dla branży elektronicznej

Opakowania dla przemysłu elektronicznego

Urządzenia elektroniczne wymagają najwyższych standardów w zakresie opakowań, które nie tylko zapewnią najwyższą ochronę przechowywania, ale też odpowiednią promocję w sklepie.

Zobacz
Opakowania dla branży logistycznej

Opakowania dla branży e-commerce i logistyki

Twoja firma każdego dnia realizuje dziesiątki zamówień? Odpowiednie opakowania kartonowe, spełniające zarówno funkcje transportowe, jak i wizerunkowe, to klucz do jej sukcesu.

Zobacz