Firma NAWROT od 2005 roku specjalizuje się w produkowaniu różnego rodzaju opakowań kartonowych oraz tektury.

Dobrze wyposażona i nowoczesna siedziba naszego przedsiębiorstwa jest zlokalizowana w Żylicach koło Rawicza – to tam każdego dnia wytwarzamy tysiące opakowań, które trafiają na rynek nie tylko polski, ale też niemiecki, szwedzki i holenderski.

Firma NAWROT
O firmie

Zajmujemy się wytwarzaniem opakowań standardowych, fasonowych, kaszerowanych, a także standów i kratownic. Poszczególne modele śto jużwietnie sprawdzają się między innymi w przemyśle spożywczym, motoryzacyjnym czy odzieżowym. Poza tym, mieszczące się w naszej ofercie opakowania kartonowe z powodzeniem są wykorzystywane w branży kosmetycznej, meblarskiej, elektronicznej oraz logistycznej. Na różnorodność zastosowań kartonów wpływa przede wszystkim ich wysoka jakość, o której świadczy doskonała odporność na uszkodzenia mechaniczne, w tym zgniecenia, naderwania i przedarcia. Oprócz najbardziej popularnych wzorów opakowań dajemy również naszym Klientom możliwość realizacji indywidualnych projektów, w pełni dostosowanych do potrzeb danej branży.

Zarówno proste, jak i bardzo skomplikowane modele kartonów wykonujemy za pomocą innowacyjnych maszyn, umożliwiających między innymi perfekcyjne bigowanie tektury. Dzięki ich funkcjonalnemu oprogramowaniu jesteśmy w stanie tworzyć na opakowaniach specjalne nadruki. Dodatkowo, dla dopełnienia naszych usług, zapewniamy Klientom własny transport zamówionych opakowań lub możliwość ich magazynowania.

Zamawiając opakowania kartonowe w firmie NAWROT zyskujesz gwarancję:

  • sprawdzonej jakości wykonania,
  • trwałych i estetycznych nadruków,
  • najlepszych parametrów twardości tektury,
  • szybkości i precyzji produkcji.
O firmie
O firmie